LLIGA SOCIAL

2021/2022

FINALITZACIÓ 5ª RONDA CATEGORIA MASCULINA

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

FINALITZACIÓ 2ª VOLTA CATEGORIA FEMENINA

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

FINALITZACIÓ 2ª VOLTA CATEGORIA MIXTE

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

RANKING LLIGA SOCIAL 2021/2022

 

CATEGORIA MASCULINA

 

GRUP A

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 DANIEL RODRIGUEZ JORDI LLAURADÓ 0 0 0 0 0 0
2 JUAN ALONSO RAMÓN RODRÍGUEZ 0 0 0 0 0 0
3 XAVIER LANA JESÚS LANA 0 0 0 0 0 0
4 CRISTÓBAL MONTERO ALEJANDRO PÉREZ 0 0 0 0 0 0
5 SANTIAGO ILLÁN ALBERTO GONZÁLEZ 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP B

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 NORBERTO TORNIELLI ROMÁN TORNIELLI 0 0 0 0 0 0
2 PEDRO JORGE ROSA JUAN PABLO GODOY 0 0 0 0 0 0
3 FRANCESC CORTADELLA IÑAKI LANA 0 0 0 0 0 0
4 FRANCESC VILÀ ÀLEX SERRATS 0 0 0 0 0 0
5 HÉCTOR LEÓN EDUARDO LEÓN 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP C

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 ROGER ROIJALS QICHENG PAN 0 0 0 0 0 0
2 FERRAN GALLEGO JOSE LUÍS BELLO 0 0 0 0 0 0
3 MARIO PÉREZ IVÁN SÁNCHEZ 0 0 0 0 0 0
4 JOAN RUÍZ JAN CORTADELLA 0 0 0 0 0 0
5 AARÓN GARCÍA DAVID DÍAZ 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP D

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 AGUSTÍN CRUZ LORENZO GONZÁLEZ 0 0 0 0 0 0
2 JOSÉ PUJOL JOSÉ LÓPEZ 0 0 0 0 0 0
3 JUAN AGUILERA JORDI GALERA 0 0 0 0 0 0
4 MARC ARENY FERMÍN ARRANZ 0 0 0 0 0 0
5 FERRAN POVILL ANTONIO MARTÍNEZ 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP E

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 CARLOS MURILLO JORDI BERMÚDEZ 0 0 0 0 0 0
2 GERARD MASSANA GUILLEM VILELLA 0 0 0 0 0 0
3 MAX CASANOVAS XAVIER GARCÍA 0 0 0 0 0 0
4 POL ALABAU ARNAU PÉREZ 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP F

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 ADRIÀ ANGUITA ÒSCAR LORENTE 0 0 0 0 0 0
2 VICENT VIDAL JORDI PERA 0 0 0 0 0 0
3 GREGORIO PÉREZ JAVIER SENÉS 0 0 0 0 0 0
4 JOSEP GONZÁLEZ DAVID ROMAGOSA 0 0 0 0 0 0
5 ARNAU CRISTÓBAL ISCO RUBIO 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP G

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 RAMÓN FLORES XAVIER SOLER 0 0 0 0 0 0
2 ARNAU FÀBREGAS DANIEL CARPIO 0 0 0 0 0 0
3 JAVIER ANTÓN JORDI ANTÓN 0 0 0 0 0 0
4 JUAN GONZÁLEZ JOSEP GAÑAN 0 0 0 0 0 0
5 EUDALD CANALS MARC RODRÍGUEZ 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP H

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 NEEL CARBALLIDO DAVID PORCUNA 0 0 0 0 0 0
2 MÍKEL DIAZ MAURO MOISÉS ORTEGA 0 0 0 0 0 0
3 XAVIER PEDRÓ LAUREANO QUIROGA 0 0 0 0 0 0
4 RAFAEL GARGALLO ÀLEX SANUY 0 0 0 0 0 0

 

 

*

Ronda 1: 22 de novembre – 19 de desembre

Ronda 2: 27 de desembre – 23 de gener

Ronda 3: 31 de gener – 27 de febrer

Ronda 4: 7 de març – 3 d’abril

Ronda 5: 11 d’abril – 8 de maig

Ronda 6: 16 de maig – 12 de juny

 

CATEGORIA FEMENINA

 

CLASSIFICACIÓ

POS JUGADORA 1 JUGADORA 2 PJ V D JF JC PTS
1 SÍLVIA CASAS DOLORES MIÑARRO 11 9 2 95 49 42
2 ENCARNACIÓN LUQUE SÍLVIA ROYES 10 6 4 70 63 30
3 MARIA JOSÉ VIDAL ANA MARIA BLANCO 10 3 7 60 79 25
4 ALBA MORENO ESTEL·LA DRETS 8 4 4 50 51 20
5 MANOLI MEDELLIN MIREIA RILLO 7 3 4 48 50 20
6 AINHOA BIOSCA SILVIA CANO 4 4 0 36 13 16
7 MARISA ALARCÓN LUISA LUQUE 6 2 4 35 43 14
8 OLGA SASTRE CRISTINA POÓ 5 0 5 3 45 5
9 MARTA DÍAZ JOSEFINA AGUT 1 0 1 5 9 1

*

Primera volta: 22 de novembre – 27 de febrer

Segona volta: 21 de març – 29 de maig

CATEGORIA MIXTE

 

CLASSIFICACIÓ

POS JUGADORA 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 ANABEL SÁNCHEZ ALBERTO GONZÁLEZ 12 12 0 108 30 48
2 HELENA ABENZA EDUARD BALAGUER 15 7 8 95 96 42
3 ESTEL·LA DRETS ERIC GIMENEZ 9 7 2 76 45 34
4 SILVIA PORCUNA JUAN GONZÁLEZ 10 4 6 50 80 55
5 ALBA MORENO GUILLEM GÁMEZ 6 5 1 48 29 21
6 JOSEFINA AGUT FERMÍN ARRANZ 6 4 2 45 34 18
7 LAURA NUÑEZ JORDI GALERA 7 2 5 44 50 17
8 LAURA FARRÉ JOSEP MARTÍNEZ 8 1 7 37 64 13
9 AINHOA BIOSCA ARNAU DÀVILA 3 2 1 26 13 11
10 DORY CASTRO XAVIER SOLER 8 0 8 22 72 10

 

*

Primera volta: 22 de novembre – 27 de febrer

Segona volta: 21 de març – 29 de maig