93 775 00 50 ext. 6737 / 623 13 79 50 administracio@martorellpadeclub.cat

LLIGA SOCIAL

2021/2022 

RANKING I CONSULTA DE RESULTATS DE LA LLIGA SOCIAL 2021/2022

CATEGORIA MASCULINA

 

GRUP A

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 CRISTÓBAL MONTERO ALEJANDRO PÉREZ 2 2 0 18 13 8
2 DANIEL RODRÍGUEZ JORDI LLAURADÓ 2 1 1 16 15 7
3 XAVIER LANA  JESÚS LANA 1 0 1 6 9 3
4 PEDRO ROSA JUAN PABLO GODOY 1 0 1 6 9 3
5 FRANCESC CORTADELLA IÑAKI LANA 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP B

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 SANTIAGO ILLÁN ALBERTO GONZÁLEZ 0 0 0 0 0 0
2 JUAN ALONSO RAMÓN RODRÍGUEZ 0 0 0 0 0 0
3 NORBERTO TORNIELLI ROMÁN TORNIELLI 0 0 0 0 0 0
4 FERRAN GALLEGO JOSÉ LUIS BELLO 0 0 0 0 0 0
5 MARC ARENYS FERMÍN ARRANZ 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP C

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 ROBERTO RUIZ JUAN CARLOS RUIZ 1 1 0 9 3 4
2 MARIO PÉREZ IVÁN SÁNCHEZ 1 0 1 3 9 1
3 RAMÓN FLORES XAVIER SOLER 0 0 0 0 0 0
4 AGUSTÍN CRUZ LORENZO GONZÁLEZ 0 0 0 0 0 0
5 JUAN AGUILERA JORDI GALERA 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP D

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 JOSÉ PUJOL JOSÉ LÓPEZ 0 0 0 0 0 0
2 FRANCESC VILÀ ÀLEX SERRATS 0 0 0 0 0 0
3 JOSEP GONZÁLEZ DAVID ROMAGOSA 0 0 0 0 0 0
4 JOAN RUIZ JAN CORTADELLA 0 0 0 0 0 0
5 CARLOS MURILLO JORDI BERMÚDEZ 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP E

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 HECTOR LEÓN EDUARDO LEÓN 0 0 0 0 0 0
2 ROGER ROIJALS QICHENG PAN 0 0 0 0 0 0
3 JORDI PORCUNA DAVID PORCUNA 0 0 0 0 0 0
4 JAVIER ANTÓN JORDI ANTÓN 0 0 0 0 0 0
5 VICENT VIDAL JORDI PERA 0 0 0 0 0 0

 

 

 

GRUP F

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 GREGORIO PÉREZ FERNANDO SENÉS 1 1 0 9 0 4
2 GERARD MASSANA GUILLEM VILELLA 1 1 0 9 2 4
3 ARNAU CRISTÓBAL ISCO RUBIO 1 0 1 2 9 1
4 JUAN GONZÁLEZ JOSEP GAÑAN 1 0 1 0 9 1
5 XAVIER PEDRÓ LAUREANO QUIROGA 0 0 0 0 0 0

 

 

 

GRUP G

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 MAURO MOISES ORTEGA MIKEL DÍAZ 0 0 0 0 0 0
2 FERRAN POVILL ANTONIO MARTÍNEZ 0 0 0 0 0 0
3 ARNAU FÀBREGAS DANIEL CARPIO 0 0 0 0 0 0
4 AARON GARCÍA DAVID DÍAZ 0 0 0 0 0 0

 

 

 

GRUP H

 

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 MAX CASANOVAS XAVIER GARCÍA 0 0 0 0 0 0
2 RAFAEL GARGALLO ÀLEX SANUY 0 0 0 0 0 0
3 POL ALABAU SERGIO VENTEO 0 0 0 0 0 0
4 EUDALD CANALS JOSEP MARTÍNEZ 0 0 0 0 0 0

 

 

 

*

Ronda 1: 22 de novembre – 19 de desembre

Ronda 2: 27 de desembre – 23 de gener

Ronda 3: 31 de gener – 27 de febrer

Ronda 4: 7 de març – 3 d’abril

Ronda 5: 11 d’abril – 8 de maig

Ronda 6: 16 de maig – 12 de juny

 

CATEGORIA FEMENINA

 

CLASSIFICACIÓ

POS JUGADORA 1 JUGADORA 2 PJ V D JF JC PTS
1 MANOLI MEDELLIN MIREIA RILLO 1 1 0 9 6 4
2 MARIA JOSÉ VIDAL ANA MARIA BLANCO 1 0 1 6 9 3
3 SÍLVIA CASAS DOLORES MIÑARRO 0 0 0 0 0 0
4 ENCARNACIÓN LUQUE SÍLVIA ROYES 0 0 0 0 0 0
5 MARTA DÍAZ JOSEFINA AGUT 0 0 0 0 0 0
6 ALBA MORENO ESTEL·LA DRETS 0 0 0 0 0 0
7 MARISA ALARCÓN LUISA LUQUE 0 0 0 0 0 0
8 OLGA SASTRE CRISTINA POO 0 0 0 0 0 0
9 AINHOA BIOSCA SÍLVIA CANO 0 0 0 0 0 0

*

Primera volta: 22 de novembre – 27 de febrer

Segona volta: 21 de març – 29 de maig

CATEGORIA MIXTE

 

CLASSIFICACIÓ

POS JUGADORA 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 DORY CASTRO XAVIER SOLER 0 0 0 0 0 0
2 ALBA MORENO GUILLEM GÁMEZ 0 0 0 0 0 0
3 ESTEL·LA DRETS ERIC GIMENEZ 0 0 0 0 0 0
4 ANABEL SÁNCHEZ SANTIAGO ILLÁN 0 0 0 0 0 0
5 ARNAU DÀVILA AINHOA BIOSCA 0 0 0 0 0 0
6 MARTA DÍAZ OSCAR DÍAZ 0 0 0 0 0 0
7 JUAN GONZÁLEZ SÍLVIA PORCUNA 0 0 0 0 0 0
8 HELENA ABENZA EDUARD BALAGUER 0 0 0 0 0 0
9 LAURA NUÑEZ JORDI GALERA 0 0 0 0 0 0
10 LAURA FARRÉ JOSEP MARTÍNEZ 0 0 0 0 0 0

 

*

Primera volta: 22 de novembre – 27 de febrer

Segona volta: 21 de març – 29 de maig