LLIGA SOCIAL

2021/2022

FINALITZACIÓ 6ª RONDA CATEGORIA MASCULINA

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

FINALITZACIÓ 2ª VOLTA CATEGORIA FEMENINA

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

FINALITZACIÓ 2ª VOLTA CATEGORIA MIXTE

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

RANKING LLIGA SOCIAL 2021/2022

 

CATEGORIA MASCULINA

 

GRUP A

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 DANIEL RODRÍGUEZ JORDI LLAURADÓ 4 4 0 36 15 16
2 JUAN ALONSO RAMÓN RODRÍGUEZ 4 3 1 33 18 15
3 CRISTÓBAL MONTERO ALEJANDRO PÉREZ 4 2 2 20 28 10
4 XAVIER LANA JESÚS LANA 4 1 3 23 33 9
5 SANTIAGO ILLÁN ALBERTO GONZÁLEZ 4 0 4 18 36 6

 

 

GRUP B

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 NORBERTO TORNIELLI ROMÁN TORNIELLI 4 4 0 36 13 16
2 HECTOR LEÓN EDUARDO LEÓN 4 3 1 32 17 13
3 FRANCESC CORTADELLA IÑAKI LANA 4 2 2 29 23 12
4 PEDRO JORGE ROSA JUAN PABLO GODOY 3 0 3 14 27 5
5 FRANCESC VILÀ ALEX SERRATS 3 0 3 4 27 3

 

 

GRUP C

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 MARIO PÉREZ IVÁN SÁNCHEZ 3 3 0 27 18 12
2 JOAN RUIZ JAN CORTADELLA 3 1 2 25 22 10
3 ROGER ROIJALS QICHENG PAN 2 1 1 16 17 7
4 AARÓN GARCIA DAVID DÍAZ 2 0 2 7 18 2
5

 

 

GRUP D

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 JOSÉ PUJOL JOSÉ LÓPEZ 4 2 2 32 31 14
2 MARC ARENY FERMÍN ARRANZ 3 3 0 27 20 12
3 AGUSTÍN CRUZ LORENZO GONZÁLEZ 4 2 2 30 29 12
4 JUAN AGUILERA JORDI GALERA 2 1 1 15 13 7
5 FERRAN POVILL ANTONIO MARTÍNEZ 3 0 3 16 27 5

 

 

GRUP E

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 MAX CASANOVAS XAVIER GARCÍA 2 1 1 17 17 7
2 GERARD MASSANA GUILLEM VILELLA 1 1 0 9 8 4
3 POL ALABAU ARNAU PÉREZ 1 0 1 8 9 3
4 CARLOS MURILLO JORDI BERMÚDEZ 0 0 0 0 0 0
5

 

 

GRUP F

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 ADRIÀ ANGUITA ÒSCAR LORENTE 4 3 1 33 22 15
2 GREGORIO PÉREZ  JAVIER SENÉS 3 3 0 27 16 12
3 VICENT VIDAL JORDI PERA 4 2 2 30 27 12
4 ARNAU CRISTÓBAL ISCO RUBIO 3 1 2 17 24 6
5 JOSEP GONZÁLEZ DAVID ROMAGOSA 4 0 4 18 36 6

 

 

GRUP G

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 RAMÓN FLORES XAVIER SOLER 0 0 0 0 0 0
2 ARNAU FÀBREGAS DANIEL CARPIO 0 0 0 0 0 0
3 JAVIER ANTÓN JORDI ANTÓN 0 0 0 0 0 0
4 JUAN GONZÁLEZ JOSEP GAÑAN 0 0 0 0 0 0
5 EUDALD CANALS MARC RODRÍGUEZ 0 0 0 0 0 0

 

 

GRUP H

POS JUGADOR 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 NEEL CARBALLIDO DAVID PORCUNA 0 0 0 0 0 0
2 MÍKEL DIAZ MAURO MOISÉS ORTEGA 0 0 0 0 0 0
3 XAVIER PEDRÓ LAUREANO QUIROGA 0 0 0 0 0 0
4 RAFAEL GARGALLO ÀLEX SANUY 0 0 0 0 0 0

 

 

*

Ronda 1: 22 de novembre – 19 de desembre

Ronda 2: 27 de desembre – 23 de gener

Ronda 3: 31 de gener – 27 de febrer

Ronda 4: 7 de març – 3 d’abril

Ronda 5: 11 d’abril – 8 de maig

Ronda 6: 16 de maig – 12 de juny

 

CATEGORIA FEMENINA

 

CLASSIFICACIÓ

POS JUGADORA 1 JUGADORA 2 PJ V D JF JC PTS
1 SÍLVIA CASAS DOLORES MIÑARRO 11 9 2 95 49 42
2 MARIA JOSÉ VIDAL ANA MARIA BLANCO 12 5 7 78 88 33
3 ENCARNACIÓN LUQUE SILVIA ROYES 10 6 4 70 63 30
4 MANOLI MEDELLÍN MIREIA RILLO 8 4 4 57 58 24
5 ALBA MORENO ESTEL·LA DRETS 9 4 5 58 60 23
6 MARISA ALARCÓN LUISA LUQUE 7 2 5 42 52 17
7 AINHOA BIOSCA SILVIA CANO 4 4 0 36 13 16
8 OLGA SASTRE CRISTINA POÓ 6 0 6 4 54 6
9 MARTA DÍAZ JOSEFINA AGUT 1 0 1 5 9 1

*

Primera volta: 22 de novembre – 27 de febrer

Segona volta: 21 de març – 29 de maig

CATEGORIA MIXTE

 

CLASSIFICACIÓ

POS JUGADORA 1 JUGADOR 2 PJ V D JF JC PTS
1 ANABEL SÁNCHEZ ALBERTO GONZÁLEZ 13 13 0 117 32 52
2 HELENA ABENZA EDUARD BALAGUER 15 7 8 97 96 42
3 JOSEFINA AGUT FERMÍN ARRANZ 11 8 3 83 52 35
4 ESTEL·LA DRETS ERIC GÍMENEZ 9 7 2 76 45 34
5 SILVIA PORCUNA JUAN GONZÁLEZ 12 4 8 54 98 24
6 ALBA MORENO GUILLEM GÁMEZ 6 5 1 48 29 21
7 LAURA NUÑEZ JORDI GALERA 7 2 5 44 50 17
8 DORY CASTRO XAVIER SOLER 11 0 11 30 99 13
9 AINHOA BIOSCA ARNAU DÀVILA 3 2 1 26 13 11

 

*

Primera volta: 22 de novembre – 27 de febrer

Segona volta: 21 de març – 29 de maig